TEL: +48 222 668 485 E-MAIL: info@elerton.com

Aktualności

Wszystko na temat poprawy Bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich

513460554

Rodzina jest najważniejszą grupą społeczną. grupą podstawową, to znaczy taką, w której członkowie pozostają ze sobą w bliskim kontakcie i wzajemnie ze sobą współdziałają. Rodzina to także zespół ludzi żyjących pod jednym dachem, składających się z rodziców i dzieci. Jednym z symboli rodziny jest „dom” .

Dom w sensie materialnym to miejsce, mieszkanie, jego wyposażenie i otoczenie. Pozwala na realizację potrzeb egzystencjalnych człowieka, a także jego ciągłości biologicznej. Dom także chroni swych mieszkańców przed trudnościami atmosferycznymi.

W domu także , jako zbiorowości społecznej, w skład której wchodzą domownicy, ich wzajemne relacje, role pełnione w rodzinie, mogą realizować się potrzeby społeczne człowieka. Dom jest zatem istotnym elementem organizacji życia codziennego, a także ekonomicznego jako miejsce gromadzenia i konsumpcji dóbr. Jest azylem, w którym czujemy się bezpiecznie.

Troska o zapewnienie rodzinie, a więc sobie, swoim najbliższym poczucia bezpieczeństwa, które jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, jest dziś priorytetem dla bardzo wielu z nas. We wszelkich badaniach szczęście rodzinne niezmienne zajmuje pierwsze miejsce (w badaniach CBOS w 2103 r. wskazało je jako najwyższą wartość 78% Polaków).

Dlatego właśnie korzystanie z najnowszych osiągnięć techniki w odniesieniu do bezpieczeństwa rodziny, staje się dziś inwestycją a nie kosztem! Inwestycją w wartość rodziny – nadrzędną dla wielu z nas, ponad światopoglądem, określoną przynależnością itd.

Dzięki ELERTON SENSOR – zabezpieczając nasze ognisko domowe od wielu zagrożeń, od ekstremalnych warunków pogodowych po nieproszonych gości , zyskujemy nie tylko ochronę naszych materialnych wartości i dobytku , zgromadzonego i ważnego dla wszystkich członków rodziny. Zyskujemy to, co jest niemierzalne i nieprzekładalne na jakąkolwiek wartość finansową – zyskujemy spokój i czas dla rodziny, mając świadomość, ze wszystko inne , materialne cenne bądź mające wartość sentymentalną jest odpowiednio chronione.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami Elerton® Sensor?

Zapisz się na darmowy newsletter i otrzymuj porady dot. bezpieczeństwa.

2015© Elerton®Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Sas Design

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zawartość niniejszej witryny jest wartością intelektualną ELERTON® SP. Z O.O., chronioną prawem autorskim, lub zostały udostępnione przez naszych Kontrahentów. Reprodukcja całości lub części zawartości niniejszej witryny internetowej - tekstu lub grafiki w jakiejkolwiek formie jest zabroniona bez pisemnej zgody właściciela. Nie ponosimy odpowiedzialności za mogące występować (chociażby z powodu używania różnych monitorów) różnice kolorystyczne pomiędzy zamieszczonymi grafikami, a faktyczną kolorystyką wyrobów. "