TEL: +48 222 668 485 E-MAIL: info@elerton.com

Elerton® Sensor

Nikt z nas nie lubi myśleć o tym, że mogłoby przydarzyć mu się coś złego. Czy jednak musi zaistnieć bezpośrednie doświadczenie zagrożenia, by przekonać się, że troska o optymalne bezpieczeństwo nas i naszych wartości jest inwestycją a nie kosztem?

Poznaj nasz produkt

Przedstawiamy Elerton® Sensor – inteligentny sposób na ochronę najważniejszych rzeczy!

Elerton® Sensor Elerton Sensor to technologicznie zaawansowane urządzenie monitorujące następujące parametry: ruch, temperaturę, wilgotność, natężenie światła. Działa przy wykorzystaniu aplikacji na smartofon oraz wiadomości e-mail. Oparty jest na technologii amerykańskiej ale dostosowany do przepisów i wymogów europejskich.

Co otrzymujesz wybierając Elerton® Sensor:

  • zintegrowaną, pełną ochrona przez 24h/7
  • certyfikaty – powiązanie z towarzystwami ubezpieczeniowymi – GWARANCJĘ UBEZPIECZENIA
  • unikalność rozwiązania w skali europejskiej
  • produkt oparty na technologii amerykańskiej
  • produkt maksymalnie zminiaturyzowany
  • prostotę w instalacji, aktywacji i obsłudze
  • niską cenę
  • możliwość działania urządzenia przez rok na dwóch bateriach AA przy normalnym użytkowaniu

Elerton Sensor chroni, zabezpiecza, powiadamia,

gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, przez cały czas.

Elerton® Sensor monitoruje wszystko, w każdej chwili, w dowolnym miejscu.

  • Elerton® Sensor natychmiast wysyła powiadomienia, gdy punkty progowe określonych parametrów zostaną przekroczone.
  • Powiadomienia wysyłane są przez Elerton® Sensor do internetowej chmury, skąd przekazywane są dalej poprzez aplikację na smartfonie bądź wiadomość e-mail.

 

Podłącz Elerton® Sensor w domu lub pracy do sieci Wi-Fi i aktywuj w kilku prostych krokach.

Jak to dziala

Monitorowane parametry/wskaźniki

Temperatura

Dzięki temu urządzeniu natychmiast otrzymasz informację o zmianie temperatury poza wyznaczone granice. To pozwoli zapobiec zniszczeniu preparatów, produktów żywnościowych, specjalistycznych składników. Informacje otrzymasz bezpośrednio mailem, sms-em, bądź korzystając z aplikacji dostępnej na Twoim telefonie.

Otwarcie/zamknięcie

Elerton® posiada także czujnik otwarcia drzwi, dzięki któremu natychmiast zostajesz powiadomiony o włamaniach, nieautoryzowanych wejściach, kradzieżach. Dzięki WI-FI ta informacja dotrze do Ciebie gdziekolwiek jesteś.

Ruch

Dzięki czujnikowi ruchu Elerton® strzeże naszej własności przed kradzieżą. Na telefon dostajesz automatyczną informację o zdarzeniu, dzięki której możesz podjąć odpowiednie kroki by uniknąć dalszych szkód.

Wilgotność

W pomieszczeniach wymagających specjalnych warunków Elerton czuwa nad wilgotnością i temperaturą. Ustawiając odpowiedni zakres parametrów zabezpieczysz cenne zbiory lub urządzenia związane z pracą w określonych, unikalnych warunkach.

Światło

W pomieszczeniach gdzie światło jest kluczowe dla poprawnego funkcjonowania dobrze jest mieć elektronicznego strażnika. Tu również sprawdza się nasz produkt. Dzięki sensorowi optoelektronicznemu Elerton® poinformuje nas o awarii oświetlenia lub zmieniających się warunkach.

Zużycie baterii

Elerton® poinformuje nas także o zużyciu baterii w samym urządzeniu.

Działanie urządzenia

Jeżeli chcesz, pozbyć się problemów, niespodziewanych zdarzeń i mieć większą kontrolę nad swoim życiem wybierz Elerton® Sensor. Chroni on przed niechcianymi sytuacjami, informuje o ważnych zdarzeniach gdziekolwiek jesteś cokolwiek robisz, przez cały czas. Dzięki połączeniu z siecią Wi-Fi Elerton® błyskawicznie przesyła informacje na twój telefon bądź komputer.

Demo alertów

Sprawdź teraz jak wyglądają alerty elerton sensor

Alert E-mail

Wybierz typ powiadomienia

Sprawdź przykładowe zastosowania Elerton® Sensor

przykladowe-zastosowania_05

Certyfikaty przyznane urządzeniu Elerton Sensor:

koncesja_09
certyfikat_11

Certyfikacja wykorzystywana w europejskim systemie zapewnienia bezpieczeństwa urządzeń technicznych, oznacza sprawdzenie i pisemne potwierdzenie przez trzecią stronę zgodności obiektu, procesu lub usługi z wyspecyfikowanymi wymaganiami. Trzecia strona oznacza organizację niezależną zarówno od strony pierwszej (dostawcy, wytwórcy, wykonawcy) jak i drugiej (klienta, odbiorcy).

ELERTON® SENSOR posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, podkreślające nie tylko zgodność produktu z wymaganiami, ale przede wszystkim jego najwyższą jakość, innowacyjność oraz niezawodność jako zintegrowanego systemu bezpieczeństwa. Firma Elerton® legitymuje się odpowiednimi uprawnieniami do oferowania produktu ELERTON® SENSOR oraz świadczenia usług monitorowania potwierdzonymi Koncesją Ministerstwa MSWIA.

Elerton® Sensor

Nieograniczone możliwości

2015© Elerton®Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Sas Design

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zawartość niniejszej witryny jest wartością intelektualną ELERTON® SP. Z O.O., chronioną prawem autorskim, lub zostały udostępnione przez naszych Kontrahentów. Reprodukcja całości lub części zawartości niniejszej witryny internetowej - tekstu lub grafiki w jakiejkolwiek formie jest zabroniona bez pisemnej zgody właściciela. Nie ponosimy odpowiedzialności za mogące występować (chociażby z powodu używania różnych monitorów) różnice kolorystyczne pomiędzy zamieszczonymi grafikami, a faktyczną kolorystyką wyrobów. "