TEL: +48 222 668 485 E-MAIL: info@elerton.com

Wiedza, technologia i innowacyjność.

Firma Elerton® – Jedyny, wyłączny przedstawiciel amerykańskiej Firmy Card Access Product na rynek europejski – powstała z pasji poszukiwania nowych, innowacyjnych, opartych na nowoczesnych technologiach, optymalnych rozwiązań w branży zabezpieczeń aktywnych i odpowiedzi na nowe wyzwania i oczekiwania wszystkich przezornych i roztropnych, którym bliska jest idea bezpieczeństwa. Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte wcześniej wieloletnie doświadczenie w branżach: zabezpieczeń pasywnych i aktywnych pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów.

logo-elerton_05-415x99.png
sejfy_09

Droga do powstania Firmy Elerton® rozpoczęła się już w 1998 r, kiedy to z pragnienia kontynuowania tradycji, przekazywanej pasji i wiedzy z ojca na syna powstała Firma Stalpol. Początkowo firma nastawiona była na rozwijanie i doskonalenie umiejętności w zakresie  produkcji sejfów, drzwi zbrojonych i kas pancernych. Systematyczny i stabilny rozwój firmy, rzetelność usług, konsekwencja w budowaniu wiarygodności marki, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów, zaowocowała uznaniem produktów Firmy na rynkach europejskich.

Wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń

sejf_03

Wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń, konsekwentnie pogłębiana rzetelna wiedza technologiczna, badanie i monitorowanie nieustannie zmieniających się potrzeb w zakresie bezpieczeństwa przyczyniły się do stworzenia unikalnego, opatentowanego systemu ochrony aktywnej ESNS – Elektronicznego Systemu Nadzoru Sejfów. System ESNS – rozwiązanie łączące tradycyjne zalety sejfu z technologicznie zaawansowaną elektroniką – znalazł zastosowanie głównie w ekskluzywnej, wyjątkowej linii sejfów Kastelo ESNS. System ESNS zapewnił nową jakość oraz zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa i ochrony poprzez połączenie w zintegrowany i komplementarny sposób,  tradycyjnej ochrony pasywnej (sejf) z ochroną aktywną (usługa).

Od systemu ESNS do ELERTON® SENSOR

elerton-urzadzenie_15

Nieustanne monitorowanie rynku zabezpieczeń oraz rozwój nowych technologii bezpieczeństwa wygenerowały potrzebę:

 

  • Oszczędności zasobów i materiałów wykorzystywanych przy tradycyjnych systemach zabezpieczeń w sytuacji, gdy rozwój zabezpieczeń rozwija się w kierunku ICT
  • Zmniejszenia kosztów systemu/urządzenia oraz nakładu i czasu pracy przy jego montażu
  • Uproszczenia użytkowania systemu/urządzenia przy jednoczesnym zastosowaniu zoptymalizowanej i najnowocześniejszej technologii na świecie.

Prace badawczo-rozwojowe oraz poszukiwanie rozwiązań wskazanych problemów, zaowocowały podjęciem współpracy z amerykańską firmą Card Access Products w celu udoskonalenia systemu ESNS w oparciu o technologię amerykańską i wprowadzenia go na rynek europejski pod nazwą ELERTON® SENSOR.

Sprawdź inne zastosowania Elerton® Sensor

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami Elerton® Sensor?

Zapisz się na darmowy newsletter i otrzymuj porady dot. bezpieczeństwa.

2015© Elerton®Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Sas Design

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zawartość niniejszej witryny jest wartością intelektualną ELERTON® SP. Z O.O., chronioną prawem autorskim, lub zostały udostępnione przez naszych Kontrahentów. Reprodukcja całości lub części zawartości niniejszej witryny internetowej - tekstu lub grafiki w jakiejkolwiek formie jest zabroniona bez pisemnej zgody właściciela. Nie ponosimy odpowiedzialności za mogące występować (chociażby z powodu używania różnych monitorów) różnice kolorystyczne pomiędzy zamieszczonymi grafikami, a faktyczną kolorystyką wyrobów. "